Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
Logotyp Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021–2027
Logotyp Rzeczpospolita Polska
Logotyp Unia Europejska
Logotyp informujący o współfinansowaniu projektu

question-circle Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.

Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #28 przez Grażynka
Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc. utworzony przez Grażynka
Dzień dobry Mam panią po udarze. Jest w pełni świadoma, ale bardzo krępuje się prosić o mycie. Wiem, że potrzebuje pomocy, ale widzę, że ją to zawstydza. Jak to ugryźć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #29 przez superuser
Odpowiedź użytkownika superuser na temat Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.
Ja zawsze mówię, że to moja praca i nie ma w tym nic wstydliwego. Czasem pozwala pomagać bardziej, jak dam jej „kontrolę” – np. może sama umyć twarz, a ja pomagam tylko z resztą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 miesiąc 2 tygodni temu #30 przez Stasia K
Odpowiedź użytkownika Stasia K na temat Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.
Działa też zapewnienie prywatności: zasłona, ręcznik na kolanach, spokojny ton. Niektórym trzeba trochę czasu, żeby oswoić sytuację

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.