- Posty: 1
Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.
- Grażynka
-
Autor
- Wylogowany
- Nowy członek
-
Mniej
Więcej
4 miesiąc 3 tygodni temu #28
przez Grażynka
Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc. utworzony przez Grażynka
Dzień dobry Mam panią po udarze. Jest w pełni świadoma, ale bardzo krępuje się prosić o mycie. Wiem, że potrzebuje pomocy, ale widzę, że ją to zawstydza. Jak to ugryźć?
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
- superuser
-
- Wylogowany
- Administrator
-
Mniej
Więcej
- Posty: 3
3 miesiąc 2 tygodni temu #29
przez superuser
Odpowiedź użytkownika superuser na temat Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.
Ja zawsze mówię, że to moja praca i nie ma w tym nic wstydliwego. Czasem pozwala pomagać bardziej, jak dam jej „kontrolę” – np. może sama umyć twarz, a ja pomagam tylko z resztą
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.
- Stasia K
-
- Wylogowany
- Moderator
-
Mniej
Więcej
- Posty: 2
3 miesiąc 2 tygodni temu #30
przez Stasia K
Odpowiedź użytkownika Stasia K na temat Podopieczna wstydzi się prosić o pomoc.
Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.



