zapraszamy do 

BEZPŁATNEGO skorzystania z asortymentu naszej wypożyczalni sprzętu

skierowanego dla osób schorowanych, które potrzebują specjalistycznej medycznej aparatury, a same nie mogą pozwolić sobie na jej zakup! 

Oferujemy możliwość nieodpłatnego wynajmu sprzętu medycznego w ramach projektu 9.2.2  - będącego dofinansowaniem do usług opiekuńczych i zdrowotnych, którego celem są działania wspierające opiekunów osób niesamodzielnych.

Solidne łóżka wspierające proces pielęgnacji i rehabilitacji. Najważniejsze parametry:
✅ Sterowanie pilotem – ułatwiające opiekę.
✅ Dwa poziomy zawieszenia łóżka – dostosowane do osób wysokich i niskich.
✅ Możliwość opuszczenia barierek poniżej ramy – ułatwia siadanie i wstawanie.
☎️ Łóżka dostępne są w naszej wypożyczalni. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: telefonicznego +48 12 346 40 11
 

Szukają Państwo wypożyczalni sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego?

 Zapraszamy do zapoznania się z listą krakowskich placówek oferujących różnorodne specjalistyczne przyrządy. 

🌐 Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.wytchnieniowa.pl, na której znajdziecie szczegółowe informacje na temat wypożyczalni (m.in. specyfikacja i dostępność sprzętu) oraz wykonywanych przez nas usług w miejscu zamieszkania.
🎬 Stworzyliśmy także dostępny dla wszystkich wideo poradnik, w którym znajdują się filmy instruktażowe dotyczące opieki nad osobami starszymi i z niepełnosprawnością.
Planujemy nagranie kolejnych materiałów – jakie zagadnienia są dla Ciebie szczególnie ważna?
 
❤ wytchnieniowa.pl to także wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:
◾ Łóżka rehabilitacyjne elektryczne na pilota
◾ Szyny rehabilitacyjne
◾ Materace przeciwodleżynowe
◾ Wózki inwalidzkie
◾ Rowery do ćwiczeń rąk i nóg
◾ Koncentratory tlenu
Dostępność i specyfikację sprzętu znajdziesz na: 
 

DOFINANSOWANIE DO ZAKUPU SPRZĘTU


rehabilitacyjnego i ortopedycznego
NFZ czy PCPR?
Sprawdź reguły i możliwości pozyskania dofinansowania zakupu sprzętu dla osoby niesamodzielnej.

Materac przeciwodleżynowy z pompą stanowi ochronę przed odleżynami osób obłożnie chorych długotrwale lub terminalnie unieruchomionych np. na skutek wylewu lub udaru, osób sparaliżowanych, przebywającym na oddziałach OIOM, chorych neurologicznie.
Zestaw  materac + pompka dostępny jest w naszej wypożyczalni w cenie 30 zł / miesięcznie (w przypadku wypożyczenia wraz z łóżkiem rehabilitacyjnym oferujemy ceny promocyjne).
 
Osoby odbierające sprzęt rehabilitacyjny zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub mailowego, w celu umówienia terminu - dzięki temu, będziemy mogli przygotować sprzęt. Na miejscu będzie oczekiwała osoba, która przedstawi instrukcję użytkowania oraz odpowie na ewentualne pytania.
☎ +48 12 346 40 11
📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Szyna rehabilitacyjna, to urządzenie posiadające udoskonalony system sterowania obsługiwany przez ekran dotykowy oraz nowy precyzyjny układ napędowy. Rehabilitacja przy pomocy szyny CPM stanowi doskonałe uzupełnienie procesu usprawniania w warunkach szpitalnych, jak również w trakcie samodzielnej rehabilitacji w warunkach domowych.
Szyna dostępna jest w naszej wypożyczalni w cenie 23 zł / doba. W przypadku wypożyczenia długoterminowego (powyżej 21 dni) oferujemy ceny promocyjne.
 
Wózki inwalidzkie są proste w obsłudze, transporcie i przechowywaniu. Stosuje się je najczęściej w domu lub placówce zdrowia.
Do najważniejszych cech tego modelu należą: uchylane i wyciągane podłokietniki i podnóżki, regulacja wysokości płyty podnóżka oraz system szybkiego demontażu tylnych kół.
➡ Wózki dostępne są w naszej wypożyczalni w cenie 65 zł / miesięcznie.